dzieci

 

 

 

Włóczykij

Wypoczywaj z nami !

3-DNIOWA WYCIECZKA NA PODKARPACIE 

Dzień 1:
Wyjazd w godzinach porannych, przejazd do Łańcuta. Zwiedzanie Muzeum-Zamku w Łańcucie - zamek, stajnie, wozownie z bezcenną kolekcją pojazdów konnych po rodzinie Potockich. Zamek w Łańcucie jest jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Następnie zwiedzanie Muzeum Gorzelnictwa „Polmos”, wraz z degustacją słynnych likierów Rosolisów. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, wieczorny spacer po Sandomierzu. Nocleg.


Dzień 2:
Śniadanie. Całodzienne zwiedzanie Przemyśla z przewodnikiem. Miasto nazywane jest Rzymem Północy: rynek z zabytkowymi kamienicami, mury miejskie, Zamek Kazimierzowski, Archikatedra Rzymskokatolicka, Katedra Greckokatolicka z najcenniejszym w Polsce ikonostasem. Obiadokolacja, nocleg.


Dzień 3:
Śniadanie, przejazd do Krasiczyna. Zwiedzanie Zespołu Pałacowo-Parkowego w Krasiczynie – jednego z najpiękniejszych skarbów architektury renesansowo-manierystycznej w Europie. Został zbudowany na przełomie XVI i XVII wieku. Powrót w godzinach wieczornych.

 

Cena: 499 zł (minimum 30 osób)

Cena zawiera: 2 noclegi w hotelu, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, opłatę za wstępy, opiekę pilota, ubezpieczenie.

3-DNIOWA WYCIECZKA NA MAZURY 

 

Dzień 1:
Przyjazd do Giżycka - Stolicy Żeglarstwa oraz Perły Mazur. Miasteczko nad Jeziorem Niegocin położone jest w centrum Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Zakwaterowanie w hotelu, zwiedzanie miasta – most obrotowy – największa atrakcja Giżycka, Ekomarina, port, dom Wojciecha Kętrzyńskiego, Wieża Wodna. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2:
Śniadanie. Przejazd do Puszczy Piskiej, następnie do miejscowości Krutyń – spływ małymi łodziami zwanymi Pychówkami razem z przewodnikiem, miejscowym Sztekerem - najsłynniejszym szlakiem kajakowym w Polsce.Przejazd do Mikołajek zwanych Wenecją Północy. Spacer po mieście - promenada, usiana lokalami gastronomicznymi, bogatymi w lokalną kuchnię, Plac Wolności, Pomnik Króla Sielawa, port. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
 

Dzień 3:
Śniadanie. Zwiedzanie Twierdzy Boyen - jednego z najciekawszych obiektów historycznych w Giżycku. Zajmuje 100 hektarów pomiędzy jeziorami Kisajno i Niegocin. Jest zbudowana na planie gwiazdy. Powstała w połowie XIX wieku. Stanowiła główny element umocnień, które miały bronić Prusy przed Rosją.Wyjazd w drogę powrotną.

 

 

 

Cena: 499 zł (minimum 30 osób)

Cena zawiera: 2 noclegi w hotelu, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, opłatę za wstępy, opiekę pilota, ubezpieczenie.

WYCIECZKI KILKUDNIOWE

3-DNIOWA WYCIECZKA DO WARSZAWY

Dzień 1:
Przejazd do Warszawy. Zwiedzanie Wilanowa, gdzie znajduje się Pałac Króla Jana III Sobieskiego - jeden z najchętniej odwiedzanych przez turystów symbol stolicy. Piękny, majestatyczny zachwyca wspaniałą architekturą i atmosferą sprzed setek lat. W cenie biletu ekspozycja stała w pałacu i park.Spacer po majestatycznych Łazienkach Królewskich, nazywanych "najszczęśliwszym miejscem w Warszawie" - to letnia rezydencja króla Stanisława Augusta. Tworzą ją klasycystyczne zabytki i historyczne ogrody.Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2:
Śniadanie, całodzienne zwiedzanie z przewodnikiem – Starówka wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO, Zamek Królewski, Barbakan, Syrenka, pomnik Małego Powstańca, Krakowskie Przedmieście z Pałacem Prezydenckim, Plac Piłsudskiego z Grobem Nieznanego Żołnierza. W samym centrum Warszawy wyjazd windą na taras widokowy, usytuowany w najwyższym polskim budynku – Pałac Kultury i Nauki (231 m.)Następnie zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego. Muzeum jest wyrazem hołdu wobec tych, którzy walczyli za wolną Polskę i Warszawę.Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3: 
Śniadanie, zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik – największe centrum nauki w Polsce, którego misją jest inspirowanie do obserwacji, doświadczenia, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi. Powrót.

 

Cena: 549 zł (minimum 30 osób)

Cena zawiera: 2 noclegi w hotelu, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, opłatę za wstępy, obiad, opiekę pilota, ubezpieczenie.

2-DNIOWA WYCIECZKA DO PRAGI

 

Dzień 1:
Dojazd do Pragi i zwiedzanie z przewodnikiem: Wyszehrad, Plac Wacława, Lucerna, Ogród Franciszkanów, Brama Prochowa, Rynek Starego Miasta, gotycki ze słynnym Orlojem, spacer po żydowskiej dzielnicy Josefow, następnie czas wolny, chwila na zakupienie pamiątek, rejs statkiem po Wełtawie o godzinie 17:00, przejazd do hotelu na obiadokolację, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 2:
Śniadanie. Wykwaterowanie, kontynuowanie zwiedzania: klasztor Strahowski, Pogorzelec, Praska Loreta, Hradczany z Zamkiem Królewskim, Katedra Św. Wita, Wacława, Wojciecha, Ogród Wallensteina, Rynek Malostrański, Ogród Vrtbów, Kościół Panny Marii Zwycięskiej Wyspa Kampa, Most Karola. Obiad w restauracji w centrum o godzinie 15:00, chwila na zakupy, wyjazd w drogę powrotną. 

 

 

 

Cena: 649 zł (minimum 30 osób)

 

Cena zawiera: nocleg w hotelu o standardzie minimum 3 ***, kolacja, śniadanie, obiad, godzinny rejs statkiem po Wełtawie, opłatę za wstępy, opiekę pilota, przewodnika, ubezpieczenie.

Kilka słów o nas:

"Podróże kształcą" - ta maksyma przyświeca naszej pracy.

Projekt Włóczykij powstał jako naturalny etap w rozwoju firmy Małopolskie Centrum Profilaktyki

W branży edukacyjnej / szkoleniowej / doradczej funkcjonujemy z powodzeniem od ponad 10 lat.

Nasze interdyscyplinarne podejście do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności skłania nas do poszukiwania i rozwijania sposobów atrakcyjnego jej przekazania. Włóczykij to nasza propozycja połączenia ciekawego wyjazdu i możliwości nabycia nowych kompetencji oraz poszerzenia horyzontów.

KONTAKT:

Włóczykij

ul. Zakopiańska 58 30-418 Kraków

tel. 12*307 03 00

fax 12*341 52 89

[email protected]

 

 

 

 

3-DNIOWA WYCIECZKA DO LWOWA

 

Dzień 1:
Wyjazd do Lwowa. Dojazd do hotelu, zakwaterowanie i obiad. Zwiedzanie z przewodnikiem Starego Miasta, zwiedzanie kościoła dominikanów, Apteki-Muzeum, obejrzenie kamieniczek w Rynku i budynku Ratusza, zwiedzanie kamienicy "Królewskiej", kaplicy Boimów, katedry łacińskiej, hotelu George i pomnika Adama Mickiewicza. Spacer zabytkowymi uliczkami Lwowa, zwiedzanie katedry ormiańskiej. Uroczysta kolacja z muzyką na żywo. Nocleg.

Dzień 2:
Śniadanie. Ciąg dalszy zwiedzania Lwowa z przewodnikiem: ul. Gródecka, więzienie "Brygidki", kościół św. Marii Magdaleny, pałac Sapiehów, budynek Ossolineum. Przejazd na Łyczaków - zwiedzanie Cmentarza Łyczakowskiego i Cmentarza Obrońców Lwowa. Przejazd na Wysoki Zamek - obejrzenie panoramy miasta z Kopca Unii Lubelskiej. Obiad. Następnie zwiedzanie Opery Lwowskiej lub muzeum Browaru z degustacją. Czas wolny. Nocleg.

Dzień 3: 
Śniadanie, wykwaterowanie. Spacer po Lwowie, obiad, wyjazd w drogę powrotną i dojazd w godzinach wieczornych. 

 

Cena: 649 zł (minimum 30 osób)

Cena zawiera: 2 noclegi w hotelu, 2 śniadania, 3 obiady, opiekę pilota i przewodnika lokalnego, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie KL i NNW, uroczysta kolacja z muzyką na żywo.  2-DNIOWA WYCIECZKA DO WIEDNIA

 

Dzień 1:
Wyjazd w godzinach nocnych i przejazd przez Czechy, Austrię aż do Wiednia. 

Dzień 2:
Przyjazd do Wiednia i zwiedzanie z przewodnikiem - Wzgórze Kahlenberg. Przejazd do ulicy bulwarowej zwanej "Ring": Opera, muzea, Parlament, Teatr Nadworny, Ratusz, Uniwersytet, Park Miejski. Zwiedzanie wiedeńskiej starówki: Katedra Św. Szczepana, Holburg - zimowa rezydencja Habsburgów, Grabeb, Kohlmarkt, Karterstrasse, dzielnica muzeów. Czas wolny. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. 

Dzień 3: 
Śniadanie, wykwaterowanie. Dalsze zwiedzanie miasta: Pałacu Schonbrunn - potężna rezydencja letnia Habsburgów, wszystko na temat cesarzowej Sisi, o cesarzu Franciszku Józefie, na czym jadali i co działo się na dworze cesarskim; edukacja dzieci cesarskich. Przejazd pod Belweder - barokowy pałac księcia Eugeniusza Sabaudzkiego. Wyjazd do Polski i dojazd w godzinach nocnych. 

 

 

 

Cena: 599 zł (minimum 30 osób)

Cena zawiera: opiekę pilota, nocleg w hotelu ze śniadaniem i obiadokolacją, zwiedzanie Wiednia z lokalnym przewodnikiem, bilety wstępów do Pałacu Schonbrunn, ubezpieczenie KL i NNW, składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.