Kolonie letnie w górach

Zakopane

Kilka słów o nas:

"Podróże kształcą" - ta maksyma przyświeca naszej pracy.

Projekt Włóczykij powstał jako naturalny etap w rozwoju firmy Małopolskie Centrum Profilaktyki

W branży edukacyjnej / szkoleniowej / doradczej funkcjonujemy z powodzeniem od ponad 10 lat.

Nasze interdyscyplinarne podejście do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności skłania nas do poszukiwania i rozwijania sposobów atrakcyjnego jej przekazania. Włóczykij to nasza propozycja połączenia ciekawego wyjazdu i możliwości nabycia nowych kompetencji oraz poszerzenia horyzontów.

KONTAKT:

Włóczykij

ul. Zakopiańska 58 30-418 Kraków

tel. 12*307 03 00

fax 12*341 52 89

[email protected]

SZUKAMY KADRY NA KOLONIE LETNIE

Biuro Turystyczne Włóczykij z Krakowa poszukuje kadry wychowawczej na kolonie profilaktyczne. Jeżeli lubisz pracę z dziećmi/młodzieżą oraz posiadasz pasję i umiejętności, którymi chcesz się dzielić, to gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!

Terminy i miejsca odbywania się naszych turnusów:

01-10.07.2022 Zakopane
11-20.07.2022 Zakopane
21-30.07.2022 Zakopane
31.07-09.08.2022 Zakopane
10-19.08.2022 Zakopane

20-29.07.2022 Hel

27.07-05.08.2022 Darłówko
05-14.08.2022 Darłówko
14-23.08.2022 Darłówko

20-29.08.2022 Jarosławiec

Obowiązki:

- opieka wychowawcza nad grupą do 15 uczestników,

- nadzór nad bezpieczeństwem uczestników,

- realizacja programu kolonii,

- transport dzieci na miejsce kolonii i powrót do miejsca wyjazdu,

Wymagania:

- pełnoletniość,

- minimum wykształcenie średnie,

- zaświadczenie o ukończeniu kursy wychowawcy lub inne, zgodne z wymogami MEN,

- zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego,

- bardzo dobry stan zdrowia,

- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- wyżywienie,

- zakwaterowanie,

- zwrot kosztów dojazdu do miejsca odbioru dzieci,

- wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 12 307 03 00 lub mailowego: [email protected]