Nasz zespół

Województwa:

małopolskie, świętokrzyskie, śląskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, pomorskie

Województwa:

opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie

Województwa:

mazowieckie, podkarpackie, lubelskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

Co wyróżnia nasze turnusy?

• profesjonalny program edukacyjny realizowany przez pracowników Małopolskiego Centrum Profilaktyki
  • świetna organizacja, którą zapewnia doświadczenie zdobyte przy realizacji dużych przedsięwzięć logistycznych jak ogólnopolskie konferencje, czy wyjazdy kilkusetosobowych grup dzieci i dorosłych
  • sprawdzone ośrodki na terenie całego kraju
  • ciekawy program dodatkowych atrakcji
  • bezpieczeństwo (przewoźnicy, opieka medyczna, ratownicy, catering itp.)
  • indywidualne podejście do dziecka, dzięki podziałowi na niewielkie, kilkunastoosobowe grupy zadaniowe
  • doświadczona kadra opiekunów i wychowawców

Zofia Niedbała

Team leder

534-700-298

Hubert Stachowiak

Organizator turystyki

733-309-489

Gwarancja bezpieczeństwa

Profesjonalizm i doświadczenie w pracy to nasz niebywały atut w realizacji wyjazdów dla dzieci i młodzieży szkolnej. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i wiarygodnymi podwykonawcami (ośrodki, przewoźnicy, catering). Wszystkie organizowane przez nas wyjazdy podlegają nadzorowi Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Jako organizator turystyki jesteśmy wpisani do Wojewódzkiego Rejestru Organizatorów Turystyki. Ponadto, aby świadczyć usługi edukacyjne na najwyższym poziomie, legitymujemy się również wpisem do Wojewódzkiego Rejestru Niepublicznych Placówek Doskonalenia Nauczycieli oraz wpisem do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Jako przedsiębiorstwo posiadamy ubezpieczenie OC, jak i osobno ubezpieczenie organizatora turystyki.

Kilka słów o nas:

"Podróże kształcą" - ta maksyma przyświeca naszej pracy.

Projekt Włóczykij powstał jako naturalny etap w rozwoju firmy Małopolskie Centrum Profilaktyki

W branży edukacyjnej / szkoleniowej / doradczej funkcjonujemy z powodzeniem od ponad 10 lat.

Nasze interdyscyplinarne podejście do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności skłania nas do poszukiwania i rozwijania sposobów atrakcyjnego jej przekazania. Włóczykij to nasza propozycja połączenia ciekawego wyjazdu i możliwości nabycia nowych kompetencji oraz poszerzenia horyzontów.

KONTAKT:

Włóczykij